Działalność firmy związana jest z obsługą osób fizycznych i instytucji w zakresie sprzedaży, montażu oraz bieżącej obsługi serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej systemów wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń oraz pomp ciepła.

Naszym partnerem strategicznym jest firma Samsung oferująca pełną gamę nowoczesnych systemów klimatyzacji bezpośredniego odparowania zarówno do zastosowań domowych jak i profesjonalnych, central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła oraz powietrznych pomp ciepła.

Ceniąc sobie przywiązanie do dobrych marek oferujemy alternatywnie urządzenia wielu innych renomowanych producentów systemów klimatyzacyjnych takich jak Fujitsu , LG , McQuay, Sanyo, Toshiba czy Whirlpool dopasowując tym samym ofertę do oczekiwań naszych potencjalnych klientów.

Oferujemy usługi kompleksowo począwszy od bezpłatnego doradztwa technicznego i wyceny poprzez montaż instalacji i urządzeń jak również późniejszą opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną z możliwością podpisania stałej umowy serwisowej.

Strona używa plików cookies

2011. az-klimatyzacja.pl 2013 - All Rights Reserved.
Joomla template by TG