Podstawowym warunkiem aby urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne pracowały poprawnie są ich okresowe przeglądy, czyszczenia i konserwacja. Zaniedbania w tym zakresie mogą doprowadzić do pogorszenia parametrów chłodzenia, wymuszonej ciągłej pracy urządzeń, zatarcia się niektórych elementów a w konsekwencji - awarii.

W okresie trwania gwarancji dokonywanie okresowych przeglądów jest wymagane przez ich producentów i zaniechanie tego obowiązku skutkuje utratą praw gwarancyjnych.

Po okresie gwarancyjnym regularne przeglądy serwisowe są skutecznym działaniem pozwalającym na utrzymanie urządzeń w odpowiednim stanie higienicznym i technicznym, zmniejszając tym samym niebezpieczeństwo wystąpienia ich uszkodzenia.Wszystkim zainteresowanym proponujemy podpisanie stałej umowy serwisowej na przeglądy oraz konserwację urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 klimatyzator

Korzyści wynikające z podpisania umowy serwisowej :

• Regularna opieka dzięki okresowym przeglądom, testom i kontrolom zapobiega i minimalizuje prawdopodobieństwo powstania problemów ze sprzętem i podwyższa efektywność jego pracy.
• Historia serwisu sporządzanie protokołów z napraw i konserwacji, co ułatwia określenie przyczyn problemów z urządzeniami i minimalizuje czas potrzebny na przywrócenie im pełnej sprawności technicznej.
• Troska o użytkowników zapobieganie chorobom i dolegliwościom spowodowanym przez drobnoustroje rozwijające się w systemach klimatyzacji, poprzez zastosowanie specjalnych środków bakteriobójczych z atestem PZH.
• Szybki serwis w miarę możliwości niezwłocznie – maksymalnie do 48 h reakcja serwisowa od momentu zgłoszenia awarii.
• Pomoc telefoniczna udzielanie porad i wskazówek w sytuacjach awaryjnych nie wymagających bezwzględnej interwencji serwisu.
• Oszczędność zmniejszenie kosztów ewentualnych napraw urządzeń po okresie gwarancji dzięki stałemu rabatowi na części zamienne i robociznę.

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą lub chęcią pozyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 041 38 637 76 od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 17, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies

2011. az-klimatyzacja.pl 2013 - All Rights Reserved.
Joomla template by TG